Towarzystwo Miłośników Ziemi Złotoryjskiej organizuje w dniu 14 czerwca 2012 r. kolejny

Rajd Rowerowy „SZLAKIEM CZTERECH ŚWIĄTYŃ JADWIŻAŃSKICH”: Złotoryja- Sokołowiec

Celem rajdu jest zwiedzenie miejsc związanych z wielką postacią Ziemi Złotoryjskiej - Św. Jadwigą oraz poznanie piękna krajobrazu naszej okolicy.

Rajd jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych . Prosimy potraktować go jako wycieczkę szkolną: pieszą lub rowerową z zachowaniem wszystkich zasad formalnych obowiązujących w takich przypadkach. Dopuszcza się udział grup pieszych, jeżeli nie ma możliwości zorganizowania wycieczki rowerowej. Rajd ma charakter gwiaździsty, czyli wszyscy jego uczestnicy spotykają się w kościele św. Jadwigi w Sokołowcu o godzinie 11.00. Grupy złotoryjskie i z terenu gminy Złotoryja spotykają się o godz. 9.00 na stadionie w Złotoryi, stamtąd wyruszają zorganizowaną kolumną ( na rowerach lub pieszo ) w kierunku Sokołowca. Przewidujemy po jednej sześcioosobowej grupie z opiekunem z każdej szkoły.

Organizatorzy zapewniają komandora imprezy, posiłek i napoje , certyfikaty udziału w rajdzie , podziękowania dla opiekunów oraz dyplomy dla drużyn za konkurs . Przebieg rajdu:

9.00 - spotkanie drużyn złotoryjskich i z tereny gminy na stadionie w Złotoryi

9.15 - wyjazd ( wyjście) na trasę rajdu

11.00 - spotkanie wszystkich grup rajdowych w kościele św. Jadwigi w Sokołowcu - wykład na temat Sokołowca i postaci św. Jadwigi

11.45 - przejazd ( przejście) w kierunku boiska przy Szkole Podstawowej w Sokołowcu

12.00 - posiłek i konkurs ( wiadomości z wykładu)

Zakończenie rajdu i powrót zorganizowaną kolumną około godziny 13.00.

Prosimy o zgłoszenia drużyn wraz z opiekunem do TMZZ do dnia 25 maja . Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie : Wioleta Michalczyk: 76-8784 289 – po godzinie 20.00 lub 607807929.