14 września w kościele św. Jadwigi w Złotoryi odbyła się msza z okazji obchodów Dnia Sybiraka oraz 86. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę. Mimo niesprzyjającej pogody zebrani na uroczystości oddali hołd wszystkim poległym na nieludzkiej ziemi.

14 września w kościele św. Jadwigi w Złotoryi odbyła się msza z okazji obchodów Dnia Sybiraka oraz 86. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę. Mimo niesprzyjającej pogody zebrani na uroczystości oddali hołd wszystkim poległym na nieludzkiej ziemi.
